DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip įkelti skelbimą?

Patalpinti skelbimą Zukis.lt portale itin paprasta. 
1. Spustelkite ant mygtuko "Įdėti skelbimą", kurį rasite viršuje;
2. Pasirinkite jūsų parduodamo objekto skelbimo tipą, ar norite parduoti, ar išnuomoti objektą;
3. Pasirinkite objekto tipą;
4. Užpildykite informaciją apie objektą, pažymėkite ypatybes, kuo jūsų objektas išskirtinis, įkelkite nuotraukas, taip pat, jeigu turite filmuotos medžiagos, ją taip pat, galima įkelti, tik prieš tai ją reiktu patalpinti youtube platformoje. Užpildykite savo kontaktinę informaciją, pažymėkite žemėlapyje jūsų parduodamo objekto lokaciją ir spustelkite " skelbti".

Štai ir viskas, jūs patalpinote skelbimą.
Taip pat, siekiant į greičiau realizuoti, galite užsakyti papildomos reklamos paslaugą, tokią kaip skelbimo iškėlimas į pirmąsias pozicijas, arba skelbimo paryškinimas, taip jūsų skelbimas bendrame sąraše taps labiau matomu.

Skelbimo patalpinimas Zukis.lt portale yra nemokamas. Tačiau, jeigu norėtumėte greičiau parduoti arba išnuomoti turima objektą, galite užsakyti papildomos reklamos paslaugas, už simbolinį mokestį, tokias kaip skelbimo iškėlimas į pirmąsias pozicijas, arba skelbimo paryškinimas bendrajame sąraše.

Puiku. Galite tai padaryti. Jeigu esate NT brokeris taip pat, rekomenduojame užsipildyti informaciją apie jus puslapyje "mano paskyra" "NT specialistams" laukelyje. Tokiu būdu, tai taps papildoma reklama ir pardavimų kanalas jums, ar jūsų atstovaujamai įmonei.

Negalite, kadangi Zukis.lt portalas yra specializuotas tik žemės ūkio sričiai, kas reiškia, kad talpinti butų, namų ar namų valdos sklypų negalima. Galite talpinti skelbimus, kurie susija su žemės ūkiu, tokius kaip žemės ūkio paskirties sklypai, miškai, statiniai (sandėliai, angarai, fermos ir t.t.) ar jeigu norite parduoti savo ūkį, tai taip pat, galima patalpinti.

Neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą? Parašykite mums tiesiogiai el. paštu: pagalba@zukis.lt arba užpildykite žemiau esančią formą ir atsakysime į jums rūpimus klausimus